Продовжує активно готуватися до участі в чемпіонаті ДЮФЛ команда під керівництвом Андрія Антонова. На цей раз, кропивничани прийняли участь в турнірі Utmost-Black Sea Nesebar Cup.
В міжнародному турнірі на Сонячному березі прийняли участь 16 команд із Болгарії, Сербії, Македонії, Албанії, Молдови та України, які були поділені на 4 групи. В групі «С», окрім «Зірки», виступали «Локомотив» (Софія), «Доростол» (Сілістра) та «Лудогорець» (Разград).
В першій грі рахунок українська команда відкрила вже на 8-ій хвилині: Ярослав Орел отримав передачу в розріз між захисниками і точно пробив з лівого кута штрафного майданчику. Гра проходила під дощем на натуральному трав’яному газоні. В матчі було багато жорсткої боротьби на всіх ділянках поля. Але до кінця матчу рахунок не змінився.
Наступний матч з «Доростолом» пройшов вже на полі зі штучним покриттям. Наші хлопці першими пропустили м’яч вже на другій хвилині матчу, але сім голів у відповідь (забивали Марко Швець двічі, Олександр Скрипніченко, Артем Бондар, Ярослав Орел і Андрій Гайдаєнко) довели перевагу наших хлопців. Особливо красивим був останній м’яч у грі у виконанні Андрія Гайдаєнка.
Перед заключним матчем в групі склалася ситуація, коли «Лудогорцю» для того, щоб зайняти перше місце в групі, треба було тільки перемагати.
Півтора тайму «Зірка» оборонялася, але пропущений м’яч з явного положення «поза грою» зламав усю гру. Сил відіграватися у нашої команди вже не було, а болгарські футболісти ще двічі відзначилися до кінця матчу.
З другого місця кропивничани вийшли до чвертьфіналу, де зустрілися з сербським «Реалом». Потужна і висока команда відразу пішла в атаку. Технічним футболістам «Зірки» необхідно було використовувати свої переваги й грати в комбінаційний футбол. Але гра «внизу» не йшла, і серби двічі в кожному з таймів пробили захист гравців нашої Академії.
В заключній грі турніру підопічні Андрія Антонова помірялися силами з варненським клубом «Чорно море». Абсолютно рівна гра мала закінчитися нульовою нічиєю, але помилка в другому таймі в центрі поля призвела до контратаки та до першого голу. До кінця матчу болгари відзначилися ще раз, тож 0:2.
Звичайно, в перервах між матчами кропивницькі дітлахи знаходили час для відпочинку та екскурсій.
Доволі корисний турнір не тільки зі спортивної точки зору, дав змогу відчути юним футболістам смак турнірної боротьби з представниками академій європейських клубів. Поїздка стала можливою завдяки батьківському комітету учнів Академії 2008 та 2009 року.
| 14-06-2026 00:00 | ||
![]() | ![]() | |
| Зірка | - | FC PROCRAFT |
| 07-06-2026 15:00 | ||
![]() | ![]() | |
| Олександрія (U-17) | 3 : 1 | Зірка |
| № |
Команда
|
Ігри | Очки | |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
Олександрія (U-17) | 4 | 9 |
| 2 |
|
Агротех | 3 | 7 |
| 3 |
|
Інгул | 3 | 6 |
| 4 |
|
FC PROCRAFT | 3 | 5 |
| 5 |
|
Зірка | 3 | 3 |
| 6 |
|
Новатор | 4 | 1 |
| 7 |
|
ФК Долинська | 2 | 0 |