Стали відомі дати та час початку матчів восьмого і дев’ятого турів чемпіонату УПЛ. Спочатку 10 вересня кропивницька «Зірка» зустрінеться з одеським «Чорноморцем». Цей поєдинок відбудеться на нашому стадіоні в неділю, 10 вересня, о 14:00.
Після цього, в суботу, 16 вересня, наша команда на виїзді поміряється силами з ФК «Маріуполь». Початок цього матчу о 17:00.
Розклад решти протистоянь цих турів виглядає наступним чином:
8-й тур
9 вересня (субота)
«Шахтар» (Донецьк) – «Зоря» (Луганськ) – 17:00
«Ворскла» (Полтава) – «Олімпік» (Донецьк) – 19:30
10 вересня (неділя)
«Карпати» (Львів) – «Верес» (Рівне) – 17:00
«Сталь» (Кам’янське) – ФК «Маріуполь» – 17:00
«Динамо» (Київ) – ФК «Олександрія» – 19:30.
9-й тур
16 вересня (субота)
ФК «Олександрія» – «Сталь» (Кам’янське) – 14:00
«Верес» (Рівне) – «Ворскла» (Полтава) – 17:00
17 вересня (неділя)
«Зоря» (Луганськ) – «Карпати» (Львів) – 17:00
«Олімпік» (Донецьк) – «Динамо» (Київ) – 19:30
«Чорноморець» (Одеса) – «Шахтар» (Донецьк) – 19:30.
31-03-2024 12:00 | ||
Ураган-Цетус | - | Зірка |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олімпія | 9 | 18 | |
2 | Титан | 8 | 18 | |
3 | Агротех | 9 | 17 | |
4 | Нафтовик | 8 | 16 | |
5 | Штурм | 9 | 14 | |
6 | Зірка | 9 | 10 | |
7 | Атлет | 8 | 8 | |
8 | Авангард | 9 | 6 | |
9 | Пенуел | 9 | 3 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | МФК Кремінь (U-17) | 6 | 14 | |
2 | Олександрія (U-17) | 6 | 13 | |
3 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-17) | 6 | 9 | |
4 | ЛНЗ (U-16) | 6 | 8 | |
5 | Молодь (U-17) | 6 | 6 | |
6 | Зірка (U-17) | 6 | 5 | |
7 | Металіст 1925 (U-17) | 6 | 4 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-16) | 6 | 16 | |
2 | МФК Кремінь (U-16) | 6 | 14 | |
3 | Олександрія (U-16) | 6 | 11 | |
4 | Молодь (U-16) | 6 | 6 | |
5 | ЛНЗ (U-16) | 6 | 6 | |
6 | Зірка (U-16) | 6 | 4 | |
7 | Металіст 1925 (U-16) | 6 | 3 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олександрія (U-15) | 6 | 18 | |
2 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-15) | 6 | 10 | |
3 | Металіст 1925 (U-15) | 6 | 9 | |
4 | ЛНЗ (U-15) | 6 | 9 | |
5 | Молодь (U-15) | 6 | 9 | |
6 | МФК Кремінь (U-15) | 6 | 6 | |
7 | Зірка (U-15) | 6 | 1 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олександрія (U-14) | 6 | 15 | |
2 | ЛНЗ (U-14) | 6 | 15 | |
3 | Молодь (U-14) | 6 | 13 | |
4 | МФК Кремінь (U-14) | 6 | 9 | |
5 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-14) | 6 | 7 | |
6 | Металіст 1925 (U-14) | 6 | 3 | |
7 | Зірка (U-14) | 6 | 0 |