Завтра стартує Кубок президента ФК «Зірка» Максима Березкіна серед юнаків 2002-2003 років народження.
Змагання відбуватимуться 3-4 червня на футбольному майданчику стадіону «Зірка» міста Кіровограда. В перший ігровий день відбудеться груповий етап змагань, а в другий – матчі плей-офф.
Склади груп:
Група 1: КДЮСШ-2 (2002) (Кіровоград), СДЮШОР (Черкаси), «ЛНЗ-Лебедин» (Шполянський район, Черкаська область).
Група 2: «Зірка» (U-12) (Кіровоград), КДЮСШ-2 (2003) (Кіровоград), «Дніпро-80» (Черкаси).
Календар змагань:
3 червня.
Матч №1. Початок о 10.00. КДЮСШ-2 (2003) – «Зірка» (U-12)
№2. 11.00. КДЮСШ-2 (2002) – СДЮШОР
12.00. Відкриття турніру.
№3. 13.00. «ЛНЗ-Лебедин» - КДЮСШ-2 (2002)
№4. 14.00. «Дніпро-80» – «Зірка» (U-12)
№5. 15.00. СДЮШОР – «ЛНЗ-Лебедин»
№6. 16.00. КДЮСШ-2 (2003) – «Дніпро-80»
4 червня.
№7. 10.00. Півфінал
№8. 11.00. Півфінал
№9. 12.00. Матч за 5-6 місце
№10.13.00. Матч за 3-4 місце
№11.14.00. Фінал
15.00. Нагородження. Закриття турніру.
31-03-2024 12:00 | ||
Ураган-Цетус | - | Зірка |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олімпія | 9 | 18 | |
2 | Титан | 8 | 18 | |
3 | Агротех | 9 | 17 | |
4 | Нафтовик | 8 | 16 | |
5 | Штурм | 9 | 14 | |
6 | Зірка | 9 | 10 | |
7 | Атлет | 8 | 8 | |
8 | Авангард | 9 | 6 | |
9 | Пенуел | 9 | 3 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | МФК Кремінь (U-17) | 6 | 14 | |
2 | Олександрія (U-17) | 6 | 13 | |
3 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-17) | 6 | 9 | |
4 | ЛНЗ (U-16) | 6 | 8 | |
5 | Молодь (U-17) | 6 | 6 | |
6 | Зірка (U-17) | 6 | 5 | |
7 | Металіст 1925 (U-17) | 6 | 4 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-16) | 6 | 16 | |
2 | МФК Кремінь (U-16) | 6 | 14 | |
3 | Олександрія (U-16) | 6 | 11 | |
4 | Молодь (U-16) | 6 | 6 | |
5 | ЛНЗ (U-16) | 6 | 6 | |
6 | Зірка (U-16) | 6 | 4 | |
7 | Металіст 1925 (U-16) | 6 | 3 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олександрія (U-15) | 6 | 18 | |
2 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-15) | 6 | 10 | |
3 | Металіст 1925 (U-15) | 6 | 9 | |
4 | ЛНЗ (U-15) | 6 | 9 | |
5 | Молодь (U-15) | 6 | 9 | |
6 | МФК Кремінь (U-15) | 6 | 6 | |
7 | Зірка (U-15) | 6 | 1 |
№ |
Команда
|
Ігри | Очки | |
---|---|---|---|---|
1 | Олександрія (U-14) | 6 | 15 | |
2 | ЛНЗ (U-14) | 6 | 15 | |
3 | Молодь (U-14) | 6 | 13 | |
4 | МФК Кремінь (U-14) | 6 | 9 | |
5 | ДЮФШ ФК Ворскла (U-14) | 6 | 7 | |
6 | Металіст 1925 (U-14) | 6 | 3 | |
7 | Зірка (U-14) | 6 | 0 |