Вихованці Академії ФК «Зірка» 2010 року народження взяли участь у представницькому футзальному турнірі «Табло-Дніпро-80», який відбувся в палаці спорту в Черкасах.
У змаганнях за перемогу боролися 16 дитячих команд. У перший день на груповому етапі кропивничани переграли однолітків із одеського «Чорноморця-2» – 6:1. Але хлопці Антона Антонова з таким же рахунком поступилися суперникам із київської ДЮСШ-1 і не змогли здолати опір конкурентів із черкаської СДЮШОР «Чайка» – 0:2.
Таким чином, «зіркові» потрапили до Срібної ліги. Тут в 1/4 фіналу наші юні футболісти впевнено здолали ковалівський «Колос-2» – 4:1. А ось у півфіналі проти білоцерківської «Росі» підопічним Антона Антонова трохи не пощастило. За рівної боротьби кропивничани пропустили єдиний гол, а свої моменти не використали – 0:1. У поєдинку за третє місце Срібної ліги «зіркові» поступилися хлопцям із ФК «Золотоноша» – 0:2. У підсумку, наша команда фінішувала на дванадцятому місці. Найкращим у складі «Зірки» було визнано Данила Ткаченка. Та для всіх хлопців команди 2010 року народження це був гарний змагальний футзальний досвід у протиборствах із сильними суперниками.
| 21-06-2026 15:00 | ||
![]() | ![]() | |
| ФК Долинська | 2 : 1 | Зірка |
| № |
Команда
|
Ігри | Очки | |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
Інгул | 5 | 12 |
| 2 |
|
Олександрія (U-17) | 5 | 9 |
| 3 |
|
Агротех | 4 | 7 |
| 4 |
|
ФК Долинська | 4 | 6 |
| 5 |
|
Зірка | 5 | 6 |
| 6 |
|
FC PROCRAFT | 5 | 5 |
| 7 |
|
Новатор | 6 | 4 |