Головний тренер кіровоградської «Зірки» Ігор Жабченко прокоментував матч із харківським «Геліосом».
«Прикро програти такий матч як цей. Для нас штрафний удар на фланзі як пенальті. З «Кримтеплицею» два м’ячі в такій ситуації пропустили, в цьому матчі теж два. Просто жах. Два рикошета, два м’ячі. Я претензій до своїх футболістів не маю. Нібито не погано грали, створювали моменти біля воріт суперника. От лише гра в обороні при виконанні суперниками стандартів жахлива, чимало проблем. В звітному матчі слабо зіграв голкіпер нашої команди Андрій Товт. Ще раз повторюсь, дуже прикро такі матчі програвати. Тримаємо м’яч, більше атакуємо. Схоже, щоб вигравати, треба грати лише на «нуль». А так ми пропускаємо різні курйозні м’ячі. Перший м’яч залетів завдяки рикошету. В середині тайму зрівняли. Лише б розвивати успіх, так знову схожий м’яч пропустили – рикошет і гол. Третій м’яч теж зі стандарту пропустили. Є над чим працювати. Бажання і самовіддача у футболістів була, а от результату немає», - зазначив після матчу наставник кіровоградців Ігор Валентинович.
| 21-06-2026 15:00 | ||
![]() | ![]() | |
| ФК Долинська | 2 : 1 | Зірка |
| № |
Команда
|
Ігри | Очки | |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
Інгул | 5 | 12 |
| 2 |
|
Олександрія (U-17) | 5 | 9 |
| 3 |
|
Агротех | 4 | 7 |
| 4 |
|
ФК Долинська | 4 | 6 |
| 5 |
|
Зірка | 5 | 6 |
| 6 |
|
FC PROCRAFT | 5 | 5 |
| 7 |
|
Новатор | 6 | 4 |