Головний тренер кіровоградської «Зірки» Ілля Близнюк прокоментував матч із київською «Оболонню».
Поразки не очікували?
Так. Дуже хлопці засмутилися тим, що пів-момент і два голи в наші ворота. Створили кілька моментів, які зобов'язані були реалізувати. Сталося так, як сталось. Вважаю, що поразки ми не заслуговували. Другий тайм ми весь домінували. У першому таймі мали два хороших моменти, але не реалізували. Стандартне положення .. Хлопці не розібралися і отримали гол.
Раніше Ви говорили, що завдання не стоїть якогось конкретного перед командою.
Все чудово знають, що пішло 11 чоловік основного складу, тому грає молодь. Я думаю, що нам ще працювати і працювати потрібно.
Ви, як тренер, що попрацював у Прем’єр-Лізі, не сумуєте за елітним дивізіоном?
Знаєте, кожен ставить перед собою максимальні завдання. Але на сьогоднішній день я головний тренер «Зірки» і вся моя робота пов'язана тільки із «Зіркою».
| 21-06-2026 15:00 | ||
![]() | ![]() | |
| ФК Долинська | 2 : 1 | Зірка |
| № |
Команда
|
Ігри | Очки | |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
Інгул | 5 | 12 |
| 2 |
|
Олександрія (U-17) | 5 | 9 |
| 3 |
|
Агротех | 4 | 7 |
| 4 |
|
ФК Долинська | 4 | 6 |
| 5 |
|
Зірка | 5 | 6 |
| 6 |
|
FC PROCRAFT | 5 | 5 |
| 7 |
|
Новатор | 6 | 4 |