Збірна команда «Зірка» U-15 і U-16 поновила свої виступи в першості області серед юнаків 2000-2001 років народження.
У вівторок, 12 квітня, розпочалось друге коло змагань і у восьмому турі юні вихованці Академії нашого клубу святкували перемогу з рахунком 6:0 над командою «КДЮСШ-2-СДЮШОР-2».
«Зірка» два тайми володіла ігровою і територіально перевагою, що і вилилось в такий розгромний результат. Тренер юних футболістів «Зірки» Андрій Горбань, зазначив, що у складі його команди виступають гравці, які не мають достатньо ігрової практики в «Зірці» U-15 та U-16 у вищій лізі ДЮФЛУ.
Поки не зіграли свої матчі решта команд підгрупи, в якій виступають наші юнаки, «Зірка» перебуває на третій сходинці турнірної таблиці.
«Зірка» - «КДЮСШ-2-СДЮШОР-2» - 6:0
Голи: Владислав Непомнящій (2), Артур Щербань (2), Дмитро Височин, Владислав Дяченко.
| 21-06-2026 15:00 | ||
![]() | ![]() | |
| ФК Долинська | 2 : 1 | Зірка |
| № |
Команда
|
Ігри | Очки | |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
Інгул | 5 | 12 |
| 2 |
|
Олександрія (U-17) | 5 | 9 |
| 3 |
|
Агротех | 4 | 7 |
| 4 |
|
ФК Долинська | 4 | 6 |
| 5 |
|
Зірка | 5 | 6 |
| 6 |
|
FC PROCRAFT | 5 | 5 |
| 7 |
|
Новатор | 6 | 4 |