Наставник «Кримтеплиці» Микола Федорко на післяматчевій прес-конференції прокоментував зустріч із кіровоградською «Зіркою».
Вітаю всіх із Великоднем! Не розчаровуйтеся поразці. Підтримуйте свою команду, не дивлячись ні нащо. Ми хотіли після домашньої поразки від «Арсеналу» довести, що то було непорозуміння. Готувалися до матчу, переглянули чимало відеоматеріалів. Сьогодні в нас щось виходило на футбольному полі, щось ні. По самовіддачі до своїх гравців не маю претензій. На кожній ділянці поля відпрацьовували. Молодці. В середині та обороні виглядали не погано. Ми виграли закономірно. В суперника не було особливо моментів…
А штанга та перекладина Ваших воріт не є небезпечними моментами?
При виконанні штрафного удару, коли м’яч влучив у штангу, Роман Мисак бачив політ м’яча.
Ви часто виходили до бровки поля. Були емоції. Це не задоволення діями арбітрів, груба гра суперника чи не задоволенні грою своїх футболістів?
Емоції захльостували мене. В певних моментах арбітр не бачив очевидних порушень правил. Після закінчення матчу я вибачився перед арбітром.
Віктор Слюсаренко, прес-служба ФК «Зірка».
| 21-06-2026 15:00 | ||
![]() | ![]() | |
| ФК Долинська | 2 : 1 | Зірка |
| № |
Команда
|
Ігри | Очки | |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
Інгул | 5 | 12 |
| 2 |
|
Олександрія (U-17) | 5 | 9 |
| 3 |
|
Агротех | 4 | 7 |
| 4 |
|
ФК Долинська | 4 | 6 |
| 5 |
|
Зірка | 5 | 6 |
| 6 |
|
FC PROCRAFT | 5 | 5 |
| 7 |
|
Новатор | 6 | 4 |