Головний тренер кіровоградської «Зірки» Вадим Анатолійович Євтушенко прокоментував матч із ФК «Севастополь».
В принципі, грали не погано. Не вистачило виконавської майстерності, складна гра. «Севастополь» - суперник, який ще бореться за шанс повернутися до Прем’єр-Ліги України. На стадіоні чудова атмосфера, ідеальне футбольне поле, на якому приємно грати. Мали шанс забити, але Андрій Шибко не реалізував вихід один на один. А потім дві позиційні помилки – два голи в наші ворота. Не хочеться голову посипати попелом. Нова лінія півзахисту. У нападі не досить гостро грали, не вистачало вогню. Не приємно, що в другому матчі поспіль не забиваємо. Треба щось робити. Вболівальники переживають: третя поспіль поразка. Тим не менш команда йде вперед. Потрібно стабілізувати півзахист. В нас кілька гравців, на яких сподівалися, травмовані.
На який час вибули Іван Рудницький та Олександр Скляр?
Іван розпочав тренуватися. А потім відчув біль в стегні і має 5 днів проходити реабілітацію. З тиждень не буде тренуватися. Олександр не їхав з нами на матч. Будемо дивитися, який його стан. Дуже не приємно втрачати ведучого гравця.
| 21-06-2026 15:00 | ||
![]() | ![]() | |
| ФК Долинська | 2 : 1 | Зірка |
| № |
Команда
|
Ігри | Очки | |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
Інгул | 5 | 12 |
| 2 |
|
Олександрія (U-17) | 5 | 9 |
| 3 |
|
Агротех | 4 | 7 |
| 4 |
|
ФК Долинська | 4 | 6 |
| 5 |
|
Зірка | 5 | 6 |
| 6 |
|
FC PROCRAFT | 5 | 5 |
| 7 |
|
Новатор | 6 | 4 |